sobota, 20 marca 2010

Medalistki

W dzisiejszych "Wysokich obcasach" ukazał się artykuł Wojciecha Staszewskiego "Medalistki" - o drodze do brązowego medalu naszych łyżwiarek: Katarzyny Woźniak, Natali Czerwonki, Katarzyny Bachledy-Curuś i Luizy Złotkowskiej:


Zdjęcia: "Wysokie obcasy" nr 12(565)/2010czwartek, 18 marca 2010

...i ja poleglam.
co bylo do przewidzenia.
bardzo chcialam wstawic fote mojej jedynej niedokonczonej skarpetki... no i prosze, tyle wydziergalam do dnia zakonczenia olimpiady:nastepnym razem bedzie lepiej ;-)

niedziela, 14 marca 2010

Zielono mi - jestem na mecie!


Dobiegłam i ja. Dodziergałam raczej :)

Oto moje wyzwanie - ukończone. Szal 220x58 cm ukończony jakieś dwa dni po zamknięciu Olimpiady. Trochę trwało, zanim go zblokowałam i namówiłam Reksia do pozowania. Jestem bardzo zadowolona, że go zrobiłam. Oprócz tego, że po prostu mi się podoba, był moim wyzwaniem. To pierwsza moja robótka ażurowodrutowa. Rozgryzłam, zaczęłam i skończyłam. Czego chcieć więcej ;)

Dziękuję Wam serdecznie za wspólne sportowe dziergotki, emocje i wsparcie. Gratuluję serdecznie Złotym Medalistkom, które wykonały robótkowe 200% normy. I wszystkim Uczestniczkom, które tak jak ja, walczyły z czasem, chorobami, remontami itp. Blog zostaje otwarty, można dalej pisać.

Buziaki - Do zobaczenia :)

Karolina

P.S. Na początku czerwca Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Gramy? ;)